هنگام وقوع حادثه چه اطلاعاتی به اپراتورهای اورژانس ارائه بدهیم؟

هنگام وقوع حادثه چه اطلاعاتی به اپراتورهای اورژانس ارائه بدهیم؟

در اغلب مواردی که در پی وقوع حادثه و بحران با نیروهای امدادی تماس می‌گیریم، تحت تاثیر اضطراب بسیار زیادی قرار داریم و همین موضوع ممکن است موجب شود که اطلاعات کافی را در اختیار دستگاه‌های امدادی قرار ندهیم؛ اما دانستن اینکه ارائه چه نکاتی به اپراتورها لازم است، به سریع تر رسیدن نیروهای امدادی کمک می‌کند و باعث می‌شود که تکنسین‌های اورژانس بتوانند در زمان طلایی به محل مورد نظر برسند.

روزگار سختِ کارگران پیمانکاری  هیچ طرحی برای حذف پیمانکاران در دستور کار نیست!

روزگار سختِ کارگران پیمانکاری هیچ طرحی برای حذف پیمانکاران در دستور کار نیست!

مشکلاتِ بسیار کارگرانِ پیمانکاری باعث شده است که هرچند وقت یکبار مسئولین از حذف شرکت‌های پیمانکاری و واسط سخن بگویند. ادعای نمایندگان مجلس در ادوار مختلف، درخصوص تلاش برای حذف پیمانکارها ظاهرا چیزی جز پروپاگاندا نبوده است.

کارگرانی که سهم‌شان از مزد ۱۴۰۰ فقط افزایش ۳۹ درصدی پایه مزد است!

کارگرانی که سهم‌شان از مزد ۱۴۰۰ فقط افزایش ۳۹ درصدی پایه مزد است!

شکی نیست که کارفرمایان از سر و ته مزد تا جایی که بتوانند می‌زنند؛ به بهانه تسویه حساب، حق سنوات کارگر را به رسمیت نمی‌شناسند؛ بعد از تصویب حق مسکن در هیات دولت، ماه‌ها همچنان حق مسکن قبلی را به کارگران می‌دهند و گاهاً از پرداخت حق اولاد برای کارگران تازه وارد و جدید طفره می‌روند؛ اما در این میان، سخت‌ترین شرایط، متعلق به کارگران کارگاه‌های کوچک است، آن‌هایی که وقتی برای استخدام می‌روند، کارفرما حجت را تمام می‌کند و می‌گوید فقط پایه حقوق وزارت کار را می‌دهم!

پایان مهلت خروج خودروهای غیربومی از شهرهای نارنجی و قرمز  بارش باران در محورهای مواصلاتی ۶ استان کشور

پایان مهلت خروج خودروهای غیربومی از شهرهای نارنجی و قرمز بارش باران در محورهای مواصلاتی ۶ استان کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از پایان مهلت خروج خودروهای غیربومی از شهرهای نارنجی و قرمز و جریمه این خودروها از امروز خبر داد.

رشد حیرت‌انگیز ایران در فناوری نانو به روایت مراکز معتبر علمی جهان  لزوم ورود مجلس برای مانع‌زدایی بودجه‌ای ستاد فناوری نانو

رشد حیرت‌انگیز ایران در فناوری نانو به روایت مراکز معتبر علمی جهان لزوم ورود مجلس برای مانع‌زدایی بودجه‌ای ستاد فناوری نانو

مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی خود ایران را جزو کشورهای درجه بالا در مسئله‌ی فنّاوری نانو و تولید نانویی دانستند تا جایی که مطالعه روند رشد کشور در حوزه فناوری نانو و جایگاه و رتبه ایران در دنیا، حکایت از نتایج حیرت‌انگیزی دارد.

۶۵۰ هزار راننده مشمول دریافت وام ۶ میلیونی کرونا ۱۲۰ هزار نفر تسهیلات گرفتند  افرایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه ۵۰ درصد بیمه‌شدگان تاکسی در بانک‌های اطلاعاتی نیستند

۶۵۰ هزار راننده مشمول دریافت وام ۶ میلیونی کرونا ۱۲۰ هزار نفر تسهیلات گرفتند افرایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه ۵۰ درصد بیمه‌شدگان تاکسی در بانک‌های اطلاعاتی نیستند

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور با بیان اینکه ۶۵۰ هزار راننده مشمول دریافت وام ۶ میلیونی کرونا شده اند گفت: از این تعداد ۱۲۰ هزار نفر تسهیلات دریافت کرده اند.

۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز و نارنجی  مجموع قربانیان کرونا از ۶۲ هزار نفر گذشت

۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز و نارنجی مجموع قربانیان کرونا از ۶۲ هزار نفر گذشت

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۷ هزار و ۶۰۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی طی ۲۴ ساعت گذشته و فوت ۹۴ نفر از مبتلایان طی این مدت خبر داد.

"کبد چرب" را جدی بگیرید!   راهکارهای طب سنتی درمان کبد چرب

"کبد چرب" را جدی بگیرید! راهکارهای طب سنتی درمان کبد چرب

هر گرید کبد چرب ۱۰ سال از طول عمر انسان می‌کاهد و بیماریهای قلبی را جلو می‌اندازد! در این مطلب به برخی از مهم‌ترین پرهیزات غذایی برای پیشگیری از ابتلا به کبد چرب و راهکارهای درمانی طب سنتی برای درمان آن اشاره شده است.

چند راهکار ساده طب سنتی برای درمان "نفخ شکم"

چند راهکار ساده طب سنتی برای درمان "نفخ شکم"

در این مطلب با چند راهکار ساده طب سنتی برای درمان "نفخ شکم" آشنا می‌شوید چرا که معمولاً در فصل بهار، نفخ در افراد مختلف تشدید می‌شود.

نمی‌توان از باران مصنوعی برای مقابله با خشکسالی استفاده کرد  تامین تجهیزات به دلیل تحریم‌ها به سختی انجام می‌شود  هیچ شکی در صحت داده‌های ما وجود ندارد

نمی‌توان از باران مصنوعی برای مقابله با خشکسالی استفاده کرد تامین تجهیزات به دلیل تحریم‌ها به سختی انجام می‌شود هیچ شکی در صحت داده‌های ما وجود ندارد

رئیس سازمان هواشناسی گفت: طبق پیش‌بینی‌ها در فصل بهار که آخرین فرصت بارش برای کل کشور است، با بارش‌های قابل ملاحظه‌ایی روبه رو نخواهیم شد و امکان استفاده از باران مصنوعی برای سطح وسیع وجود نخواهد داشت.