تهامی: از خیلی‌هایی که در تیم 98 بازی کردند آماده تر بودم  اگر من نبودم الان تیم 98 نبود  به خاطر انصاریان و میناوند نمی‌خواهم حرف بزنم

تاریخ : چهارشنبه ، 29 بهمن 1399

عدم حضور ابراهیم تهامی در جمع بازیکنان تیم 98 با حواشی زیادی همراه بود که اکنون او به این موضوع واکنش نشان داد.

ابراهیم تهامی پیشکسوت فوتبال خوزستان در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص عدم حضورش در تیم منتخب 98 برای بازی یادبود مرحوم انصاریان و میناوند اظهار داشت:‌ مرا برای این بازی دعوت نکرده بودند و علت اینکه چرا حضور نداشتم را از آنهایی که بانی این مسابقه بودند بپرسید.

وی ادامه داد: بازی را کامل تماشا کردم اگر بازی می‌کردم از همه آنها آماده‌تر بودم. از اینکه حضور نداشتم ناراحت هستم اما به دلیل آن دو عزیزی که از بین ما رفتند صحبتی ندارم.

تهامی درباره اینکه فکر می‌کند آیا عدم حضورش دلیل خاصی داشته است یا خیر بیان داشت: این سومین بار است که چنین بازی‌هایی برگزار می‌شود و بنده حضور ندارم. فکر می‌کنم به مردم خوزستان توهین شد شاید باورتان نشود از زمانی که بازی شروع شد تا بامداد نیمه شب خیلی‌ها با من تماس گرفتند و علت نبودنم را سوال می‌کردند. با احترام به آنهایی که دیروز در زمین حضور داشتند و خیلی از آنها از دوستان بنده هستند باید بگویم خیلی از آنها نه جز استقلال بوده‌اند نه پرسپولیس و نه تیم ملی اما بنده به خاطر اینکه لابی ندارم 20 سال است که مربیگری نمی‌کنم.

وی افزود: تیم ملی سال 98 فرانسه را با کلک از من گرفتند. به برنامه 90 رفتم و واقعیت‌ها را گفتم اما خیلی از جوان‌ها آن زمان متوجه نشدند که من چه گفتم. شما نگاه کنید در شهر خودم خوزستان مرا که اسطوره این استان هستم بازی نمی‌دهند و می‌روند از شهرستان دیگر مربی می‌آورند از شما یک سوال دارم اگر من نبودم و روی گل اول تیم ملی مقابل استرالیا تاثیر نمی‌گذاشتم آیا به جام جهانی می‌رفتیم که الان منتخب آن را درست کنند.

 

منبع : ایلنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید