منافی: استقلال و سپاهان اصلی‌ترین رقبای پرسپولیس هستند  امیدوارم یک گلزن تمام عیار به تیم گل‌محمدی اضافه شود

تاریخ : شنبه ، 25 بهمن 1399

جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط تیم پرسپولیس بعد از سه پیروزی پی در پی اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت فعلی پرسپولیس خوب است و کسب سه برد پیاپی برابر ماشین‌سازی، تراکتور و مس نشان داد که بازیکنان اتفاقات فینال لیگ قهرمانان و از دست دادن قهرمانی را فراموش کردند و حالا روحیه و انگیزه بالایی برای بازی‌های لیگ برتر دارند. بازی با پیکان هم یک بازی مهم و کلیدی برای پرسپولیس است و سه امتیاز این بازی قطعاً در راه قهرمانی کمک شایانی به پرسپولیس خواهد کرد. پرسپولیس حالا با فشار کمتری نسبت به هفته‌های قبل مواجه است و این موضوع قطعاً می‌تواند تمرکز تیم را برای برد در هر بازی بیشتر کند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در نیم‌فصل دوم نیاز به تقویت دارد، تأکید کرد: با اضافه شدن مهدی ترابی قطعاً شرایط در فاز تهاجمی بهتر می‌شود، ولی امیدوارم یک گلزن تمام عیار به پرسپولیس اضافه شود. پرسپولیس در چند بازی گذشته موقعیت‌های زیادی را از دست داد و نبود یک مهاجم گلزن در این تیم به چشم می‌آید. پرسپولیس در خط دفاعی هم نیاز به جذب بازیکن دارد و امیدوارم نفراتی به تیم اضافه شوند که در سه جام بتوانند به پرسپولیس کمک کنند.

مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس در لیگ امسال پنجمین قهرمانی پیاپی را تجربه خواهد کرد؟»، تصریح کرد: پیش‌بینی سخت است و تا پایان لیگ مسیر سختی در انتظار پرسپولیس است، ولی کیفیت فنی این تیم می‌تواند همه پرسپولیسی‌ها را به قهرمانی امیدوار کند. با این وجود در لیگ امسال استقلال و سپاهان اصلی‌ترین رقیبان پرسپولیس برای قهرمانی هستند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید