سال گذشته به دلیل کرونا نایب قهرمان شدیم  حاشیه هیچ وقت جدا از ورزش حرفه‌ای نبوده است

تاریخ : جمعه ، 24 بهمن 1399

حمید زند اسرار، سرمربی تیم ووشو  باشگاه مقاومت درباره کسب عنوان سومی در رقابت‌های لیگ برتر ووشو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: سال گذشته ما به دلیل کرونا دوم شدیم امسال هم تصمیم داشتیم در لیگ نماینده شایسته‌ای باشیم که خدا با ما یار بود و تلاش‌هایمان نتیجه داد و در جایگاه سوم قرار گرفتیم. به هر جهت برای کسب سکو باید هزینه کرد و ما این دوره این هزینه را نداشتیم اما با این حال از عملکرد تیم رضایت کامل دارم.

او با اشاره به سطح کیفی مسابقات لیگ ووشو گفت: من هشت سال است که در مسابقات لیگ برتر مربیگری می‌کنم به جرات می‌توانم بگویم امسال لیگ بسیار با کیفیت و پویایی را شاهد بودیم. پس از سال‌ها حتی مرحله مقدماتی مسابقات هم پخش تلویزیونی داشتیم و این مسئله واقعا جای خوشحالی داشت.

زند اسرار در پایان در رابطه با حواشی به وجود آمده در روز فینال توضیح داد: ورزش حرفه‌ای و قهرمانی هیچ وقت جدا از حاشیه نبوده است. امسال هم تیم پاس ناجا با وجود مهره‌هایی که داشت از ابتدا خود را قهرمان می‌دانست و دانشگاه آزاد هم علاوه بر بازیکنان در اختیارش و برنامه‌ریزی که کرده بود خود را روی سکو می‌دید. طبیعتا دو تیم نمی‌توانند همزمان قهرمان شوند و اینجاست که تقابل تیم‌ها نشان دهنده خواهد بود که چه کسی بیشتر تلاش کرده است‌. پاسی‌ها غیر حرفه‌ای رفتار کردند و زمانی که دیدند نمی‌توانند باخت‌هایشان را جبران کنند حاشیه درست کردند. 3

منبع : برنا

گزارش مشکل


نظر خود را بگذارید